قوانین

کلیه فعالیت ها و خدمات سایت اپل پین تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران، تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی ”اپل پین“ و سفارش کالا از این سایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد.

شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات اپل پین به دقت ملاحظه فرمایید. قوانین فروشگاه به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده است و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی می باشد. استفاده از سایت به منزله اطلاع و موافقت شما از شرایط فوق می باشد.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اپل پین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های اپل پین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

حریم خصوصی کاربران

با توجه به اینکه در هنگام خرید نیاز به پر کردن فرم ثبت نام الزامی می باشد لذا حفظ و نگهداری اطلاعات شما توسط ما تضمین می گردد.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی applepin.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت اپل پین هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از applepin.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت و پردازش و ارسال سفارش

کلیه سفارش های ثبت شده در فروشگاه اینترنتی اپل پین در طور روز های شنبه تا چهارشنبه هر هفته ، به استثنای تعطیلات عمومی پردازش و ارسال می شوند و سفارشات ثبت شده در تعطیلات رسمی ، در اولین روز پس از تعطیلات پردازش و ارسال می شوند . مشتریان عزیز می توانند در کلیه ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز سفارشات خود را ثبت کنند .

پس از سفارش کالا و پرداخت صورتحساب وضعیت آن به صورت پردازش انبار خواهد بود ، که در صورت عدم موجودی محصول در انبار فروشگاه اپل پین با خریدار تماس گرفته خواهد شد که جهت استرداد و یا تعویض کالای مورد نظر اقدام شود . زمان معلق ماندن سفارش بستگی به حجم سفارش های در حال بررسی توسط ما دارد. پس از تایید بخش انبارداری سفارش شما به حالت آماده ارسال تبدیل خواهد شد .

توجهبرای خرید های بالاتر از ۵۰۰ هزارتومان نیاز به احراز هویت خواهد بود که شامل کارت ملی و کارت بانکی خریداری صاحب حساب خواهد شد.

انصراف از خرید و لغو سفارش

لغو سفارش فقط در زمانی که وضعیت به صورت “پردازش انبار” باشد امکان پذیر است و از زمانی که وضعیت به ” تحویل شده ” تغییر پیدا کند در صورت لغو، نیمی از هزینه سفارش به عنوان جریمه اخذ خواهد شد.

  • در صورتی که انصراف مشتری از خرید، قبل از ارسال کالا باشد باید هر چه سریع‏تر انصراف خود را به واحد پیگیری سفارشات اپل پین اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.
  • در صورتی که پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، استرداد و یا تعویض کالای ارسال شده ، امکان پذیر نیست .

طرح تشویقی پیشنهاد شگفت انگیز

طرح تشویقی شگفت انگیز فروشگاه اینترنتی اپل پین به منظور ایجاد انگیزه و تجربه ی یک خرید خوب برای مشتریان عزیز تهیه شده و روزانه در این بخش تعدادی از محصولات پرفروش و محبوب کاربران با تخفیفاتی ویژه درج می شود که تنها در ساعات مشخص شده امکان سفارش گذاری با این تخفیفات هستند .

نمایندگی

اپل پین در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی اپل پین اطلاع دهید.

© کلیه محتویات سایت اپل پین شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت اپل پین تعلق دارد و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد .

اپل پین خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.